top of page
CENTRALE PASEK.png

SYGNALIZATORY I
CENTRALE

W12054 PASEK.png

ZESTAW SYGNALIZATORÓW Z CENTRALĄ 515-4

Zestaw składa się z 4 sygnalizatorów brań oraz centralki, zapakowanych w praktyczne etui wypełnione twardą pianką by ochronić przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Ogumowany sygnalizator brań to urządzenie bardzo poręcznej wielkości, wyposażone w diody LED sygnalizujące brania oraz jego kierunek. Głośność i dźwięk reguluje się przy pomocy  przycisków. Sygnalizatory posiadają standardowy uchwyt montażowy oraz wkręcane snag-bary , które mają za zadanie zabezpieczyć wędkę przed wypadnięciem podczas energicznego brania. Sygnalizatory mają podświetlaną rolkę , którą można również wyłączyć. Niewątpliwą zaletą zestawu jest możliwość sterowania zdalnie sygnalizatorów z poziomu centrali. Nie musisz już podchodzić do każdego sygnalizatora i zmieniać jego ustawień ręcznie. Od teraz możesz zrobić to na odległość! Odległość na jaką zestaw został zaprojektowany i sprawdzony to do. 150m co w zupełności wystarcza podczas łowienia.

WIBRACJA.gif
sale (300×169 px) (1).gif
BRANIE.gif
W12024 PASEK.png

ZESTAW SYGNALIZATORÓW Z CENTRALĄ 210-3

Nowoczesny  a zarazem wyróżniający się design sygnalizatora sprawia iż jego użytkowanie jest bardzo proste. Zestaw składa się z 3 sygnalizatorów brań oraz centralki, zapakowanych w praktyczne etui wypełnione twardą pianką by ochronić przed uszkodzeniem w trakcie transportu i przechowywania.  Każdy z sygnalizatorów posiada gniazdo 2,5mm (Jack) do podłączenia dodatkowego urządzenia np. swingera. Zasięg zestawu to 150 metrów. Uzależniony jest oczywiście od ukształtowania terenu oraz stanu baterii.

Ergonomiczne etui ułatwi nam transport oraz przechowywanie zestawu. Wypełnione pianką zabezpiecza zestaw przed uszkodzeniami mechanicznymi.

WIBRACJA SZ.gif
ZASIEG SZ.gif
KIERUNEK SZ.gif
W12005 PASEK.png

ZESTAW SYGNALIZATORÓW Z CENTRALĄ 525-4

Zestaw składa się z czterech sygnalizatorów oraz jednej centrali. Sygnalizatory mają przypisane różne kolory :

  • CZERWONY

  • NIEBIESKI

  • ZIELONY

  • ŻÓŁTY

Każdy z sygnalizatorów posiada gniazdo 2,5mm (Jack) do podłączenia dodatkowego urządzenia np. swingera.

Zasięg zestawu to 150 metrów. Uzależniony jest oczywiście od ukształtowania terenu oraz stanu baterii.

SPECYFIKACJA:

4 stopnie regulacji głośności

4 stopnie regulacji tonów

4 stopnie regulacji czułości

Czujnik zmierzchu "High sensitivity"

Inteligentny system sygnalizuje zarówno branie ale tez kierunek brania ,gdy ryba nam ucieka z brzegu ,inaczej sygnalizuje, jak ryba płynie do brzegu

sale (300×169 px) (4).gif
sale (300×169 px) (3).gif
sale (1).gif
W12008.png

SYGNALIZATOR W12008

W12018.png

SYGNALIZATOR W12018

W12050.png

SYGNALIZATOR W12052

W12037.png

SYGNALIZATOR W12037

bottom of page